Сад пісень Івана Карабиця

Сад пісень Івана Карабиця

Книга:
Сад пісень Івана Карабиця
Цена:
100.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Количество:
К.: ДУХ I ЛIТЕРА, 2017. – 288 с. ISBN 978-966-378-544-8

В этой книге изображена удивительная судьба мальчика с Донбасса, который свою первую музыку услышал в шахтерском Артемовске, а стал одним из самых выдающихся украинских композиторов. Монография о жизни и творчестве Ивана Карабица выходит за рамки музыковедческого исследования: это документ о непростой эпохе, в которой, кроме героя повествования, творили свои сады великие композиторы Рейнгольд Глиер, Борис Лятошинский, Мирослав Скорик, Валентин Сильвестров.

«Кожна людина у своєму житті може пройти шлях культури – або, як кажуть філософи, шлях кесаря – і шлях зерна, тобто шлях проростання іплодоносіння. Саме таким шляхом зерна є життя Івана Карабиця.

Вважають, що важливим аспектом пошуку сенсу життя є зробити бодай одну людину щасливою. Музика Карабиця дарує всім нам щастя причетності до справжнього мистецтва, що запалює світло в наших душах… Музика Карабиця входить до арсеналу життєстійкості сучасної людини».

Сергій Кримський

«…Я не можу звикнути, що Іван відійшов… він без крику, без того, щоб рвати на собі вишиванку, просто працював. Але за його творами світ знав, що є така Україна».

Борис Олійник

«Згадуючи Івана Карабиця, видатного музиканта і чуйну, шляхетну людину, я тепер розумію, яким безцінним даром є дружба з такими людьми, як він. Пам’ять про нього для мене є священною. Гостинність Карабиця була прямим продовженням його світлого образу і моральної висоти. Сьогодні кожен може відчути гостинність його творчого світу».

Валентин Сильвестров